Set de 2 capete Philips Sonicare A3 Premium All-in-One Soft HX9092/11, Rigiditate foarte moale, Dimensiune standard, Margini moi și flexibile din cauciuc, Negre

București: Stoc magazin
Estimat livrare
Miercuri 15 Apr. - Joi 16 Apr.

Fabricat in*:

Austria
Austria
* - pentru o precizie a informației cât mai ridicată, este necesară o interogare la momentul plasării comenzii
PRP: 169,99 Lei
Diferență: 50,00 Lei
119,99 Lei
(pret cu TVA inclus)
Condiție: Nou
Acest produs este un consumabil.
COD: HX9092/11
EAN: 8710103963547
Date brute
G: 0,03kg
L: 22,10cm
l: 6,00cm
Î:2,50cm

Ce este în cutie?

Descriere

Elimină de până la 20 de ori mai multă placă bacteriană chiar şi din zonele greu accesibile* Beneficiază de cea mai bună înlăturare a plăcii bacteriene**** indiferent de stilul tău de pe periaj. Capul de periere Premium All-in-One are peri precis înclinaţi concepuţi pentru a maximiza potenţialul de îndepărtare a plăcii bacteriene.

Formă a perilor concepută pentru zâmbetul tău. Profilul curbat ajută perii să ajungă exact acolo unde trebuie. Printr-o dezvoltare riguroasă, am creat o experienţă completă care oferă îngrijire orală de excepţie.

Cu până la 100 % mai multe pete îndepărtate în mai puţin de două zile*** Curăţă delicat petele cu vârfurile triunghiulare concepute să elimine petele mai eficient decât perii rotunjiţi. Forma permite un contact mai mare cu suprafaţa dinţilor pentru a elimina eficient petele.

Gingii de până la 15 ori mai sănătoase în doar două săptămâni** Perii laterali cu acoperire foarte mare ai capului de periere îţi periază delicat linia gingiei chiar şi atunci când te concentrezi asupra dinţilor. Perii se curbează, de asemenea, pentru a compensa orice presiune excesivă.

Periaj sonic: clasa supremă de curăţare eficientă. Îndepărtează placa bacteriană cu tehnologia sonică – etalonul nostru pentru curăţare eficientă şi delicată. În timpul curăţări dinţilor, cele până la 62.000 de mişcări de periere şi acţiunea dinamică a fluidului ajută la curăţarea chiar şi a zonelor greu accesibile, lăsându-ţi o senzaţie excepţional de proaspătă şi de curată.

Conceput de experţi, special pentru tine. Acest cap de periere multifuncţional este produsul celei mai extinse iniţiative de cercetare şi dezvoltare a noastre. Am combinat cunoştinţe de la medici stomatologi, experţi în îngrijire orală, ingineri şi proiectanţi pentru a crea acest cap de periere pentru îngrijire completă.

Design cu ataşare printr-un clic, pentru fixarea simplă a capului de periere. Capul de periere A3 Premium All-in-One se potriveşte perfect cu mânerele Philips Sonicare cu ataşare printr-un clic (consultă lista de mai jos). Nu trebuie decât să îl ataşezi şi detaşezi pentru înlocuire şi curăţare simple.

Mementourile de înlocuire asigură curăţare optimă. Capetele de periere devin mai puţin eficiente după 3 luni de utilizare, dar BrushSync te va înştiinţa înainte ca acest lucru să se întâmple. Periuţa de dinţi cu funcţie BrushSync înţelege modul în care o utilizezi şi te înştiinţează când este momentul să înlocuieşti capul de periere.

Datele tehnice

Caracteristici generale
Tip:Cap periere
Set:2
Culoare:Negru
Rigiditatea perilor:Moale-mediu
Gamă:A3 Premium All-in-One
Senzor:Recunoaștere inteligentă a capului
Dimensiune:Standard
Compatibilitate:Mânere Philips Sonicare
Fabricat în:Austria
Beneficii
Înlăturarea plăcii dentare:Da
Înlăturarea petelor:Da
Sănătatea gingiilor:Da

Review-uri / Comentarii

0
0 review-uri
5 stele
(0)
4 stele
(0)
3 stele
(0)
2 stele
(0)
1 stea
(0)
Echipa magNET.ro face eforturi permanente pentru a păstra acuratețea informațiilor din această pagină. Rareori acestea pot conține inadvertențe: fotografia are caracter informativ și poate conține accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificații pot fi modificate de către producător fără preaviz sau pot conține erori de operare.